W oczekiwaniu na złagodzenie rygorów i ograniczeń związanych ze stanem epidemii w odniesieniu do państwowych egzaminów na prawo jazdy.

W związku z oczekiwaniami warszawskiego środowiska szkoleniowego na rychłe  wznowienie egzaminów państwowych na prawo jazdy w WORD-zie warszawskim, poniżej publikujemy decyzję Z-cy Dyrektora Departamentu ds. Kadr i Płac w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego  o zawieszeniu egzaminów państwowych na prawo jazdy od 13 marca 2020 z dn. 12.03.2020 oraz bieżącą informację dotyczącą terminu ewentualnego wznowienia egzaminów państwowych zamieszczoną w dn. 17 kwietnia br. na stronie internetowej WORD Warszawa

WAŻNE – Aktualizacja 17 kwietnia 2020 – WAŻNE

Szanowni Klienci WORD w Warszawie informujemy, iż nasz Wydział Prawny oraz pracownicy merytorycznie odpowiedzialni za organizację realizacji i dostępności usług WORD Warszawa, na bieżąco śledzą wszelkie doniesienia i podejmowane na szczeblu centralnym działania mające wpływ na działalność WORD Warszawa. Aktualnie trwa szczegółowa analiza możliwości jakie, w kwestii wznowienia realizacji usług WORD Warszawa, niesie ze sobą wprowadzane od dnia 20 kwietnia 2020 złagodzenie rygorów i ograniczeń związanych ze stanem epidemii. Mając na względzie Państwa potrzeby ale przede wszystkim dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo dołożymy wszelkich starań by wrócić do Państwa z możliwie najszerszą ofertą.

Szczegółowe informacje już w poniedziałek 20 kwietnia 2020, prosimy śledzić naszą stronę oraz profil Facebook