Członkowie naszego Stowarzyszenia są aktywni na wielu polach.

Udzielają się nie tylko w środowisku szkoleniowym. Są organizatorami i czynnymi uczestnikami przedsięwzięć związanych z historią i propagowaniem pamięci o zmarłych w walkach za wolną Polskę i pokój na całym świecie.
Jednym z nich to Darek Chmielewski. Jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach . W ramach działań w jej strukturach w ubiegłym roku przeszedł kurs z udzielania pierwszej pomocy w rozszerzonym zakresie .
W ubiegłym roku brał udział w Międzynarodowym Motocyklowym Rajdzie Katyńskim. W tym jest współorganizatorem i uczestnikiem Pierwszego Międzynarodowego Rajdu Motocyklowego Monte Cassino Polska- Włochy 2015.
Chętnych do wzięcia udziału w Rajdzie informujemy, że rozpoczyna się 22 sierpnia 2015.
Zachętą dla wszystkich motocyklistów w tym również instruktorów nauki jazdy niech będą jego słowa jako współorganizatora rajdu:
“Drogie koleżanki i koledzy mam przyjemność poinformować Was, że w tym roku jako pionierzy, wraz z kolegami ruszamy motocyklami pod Monte Cassino. Ta wyprawa motocyklowa ma na celu upamiętnienie poległych tam naszych rodaków oraz przeżycie wspaniałej przygody jaką jest podróż przez południowo-zachodnią cześć Europy. Wyjeżdżamy 22 sierpnia, wiec mało zostało czasu aby się zdecydować czy do nas dołączyć. Rajd nasz będzie odbywał się corocznie w połowie mają(dokładna data w trakcie ustaleń)tak aby dojechać tam na 18 maja w rocznicę bitwy pod Monte Cassino. Trzymajcie za nas kciuki. Foto relacja po powrocie.
Pozdrawiam serdecznie Dariusz Chmielewski”
Życzymy mu szczęścia i zapraszamy wszystkich chętnych do brania czynnego udziału w tego typu i innych przedsięwzięciach oraz oczekujemy na relacje z przebiegu rajdu.

Wszystkich członków Stowarzyszenia angażujących się w przedsięwzięcia społeczne prosimy o przesyłanie do nas informacji a Zarząd będzie w miarę możliwości  wspierał i prezentował Wasze dokonania na naszej stronie.