Członkowie SOSK w Warszawie zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Instruktora Nauki i Techniki Jazdy

Zarząd oraz członkowie Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie pragną gorąco zaprosić całą brać instruktorską regionu, niezależnie od przynależności do naszej organizacji, do udziału w obchodach Dnia Instruktora Nauki i Techniki Jazdy.

Dniem przyjętym jako święto naszego środowiska jest 7 sierpnia, jednak ze względu na okres urlopowy i wyjazdy weekendowe, oraz fakt iż stale jesteśmy niejako w przededniu uznania tego święta za dzień oficjalnie obchodzony na terytorium RP, proponujemy aby 6 sierpnia, w piątek, wszyscy chętni instruktorzy spotkali  się samochodami szkoleniowymi pod Instytutem Transportu Samochodowego przy ul. Jagiellońskiej 80, o godz.11.00. Wszyscy otrzymają do zamocowania na samochodach chorągiewki związane z Dniem Instruktora Nauki i Techniki Jazdy ufundowane przez wydawnictwo „LIWONA”. Następnie przejedziemy w kolumnie przez Warszawę: tj. obok WORD Odlewnicza, Powstańców Śląskich i Radarowa do Janek na teren toru gokartowego. Tam odbędzie się spotkanie integracyjne przy grillu ( kiełbaski, kaszanka, kurczak, napoje).

Nasze nieformalne spotkanie, może stać się przyczynkiem do bliższego poznania się wzajemnie oraz zintegrowania warszawskiego środowiska szkoleniowego. Proponowany, przez SOSK Warszawa sposób wejścia w świętowanie Dnia Instruktora Nauki i Techniki Jazdy może sprawić, iż biorący udział w spotkaniu, będą mogli obchodzić 7 sierpnia w poczuciu przynależności do ważnej i skonsolidowanej grupy zawodowej, potrafiącej rozmawiać o sprawach ważnych dla środowiska, w przyjaznej atmosferze, dzielić się doświadczeniem i przemyśleniami oraz wspólnie i ponad podziałami świętować.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w uroczystościach na e-mail: jan.szumial@sosk.waw.pl do 1 sierpnia.

Za Zarząd SOSK Warszawa

Jan Szumiał- Prezes