Informacja w sprawie rozliczenia subwencji finansowej z Tarczy PFR

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczam informację Dyrektora PIGOSK Pana Wojciecha Góry dotyczącą osób które pobrały w ubiegłym roku subwencje finansową z Tarczy PFR 1.0

Jan Szumiał Prezes SOSK w Warszawie

Do końca maja ma być ogłoszone rozwiązanie. Na obecną chwilę przesyłam wskazówki jak rozliczyć subwencję finansową otrzymaną z Tarczy Finansowej PFR 1.0?

Na stronie internetowej Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) zamieszczona jest informacja  o tym, jak rozliczyć subwencję finansową otrzymaną z Tarczy Finansowej PFR dla Małych i Średnich Firm (Tarcza Finansowa PFR 1.0)?

Przedsiębiorcy, którzy w zeszłym roku otrzymali subwencję finansową z Tarczy Finansowej PFR 1.0, muszą się spodziewać, że niedługo będą zobowiązani do jej rozliczenia. Kiedy dokładnie – zależy od miesiąca, w którym otrzymali pomoc finansową z PFR.

Wszystkie procedury rozliczenia subwencji (opisane krok po kroku jak taki proces będzie przebiegał) opisane są pod załączonym poniżej linkiem:

https://pfrsa.pl/aktualnosci/tarcza-finansowa-pfr-1.0/jak-rozliczyc-subwencje-finansowa-otrzymana-z-tarczy-finansowej-pfr-10.html

Z poważaniem.

W imieniu Zarządu PIGOS – Dyrektor biura Wojciech Góra