Nowe władze PFSSK

19 marca 2022 w Uniejowie odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Stowarzyszeń PFSSK. Nasze Stowarzyszenie reprezentowali Panowie Jan Szumiał i Piotr Rucki, którzy znaleźli się w nowych władzach Federacji. Pan Jan Szumial został wybrany na Prezesa, a Pan Piotr Rucki wszedł w skład Sądu Koleżeńskiego PFSSK.

Skład nowych władz Federacji przedstawia się nastepująco:

Zarząd:
Prezes- Szumiał Jan
V-ce prezes – Łapeta Grzegorz 
V-ce prezes  -Drozdowski Cezary
Sekretarz – Szkudlarczyk Jakub
Skarbnik – Hyży Zbigniew

Komisja Rewizyjna:
Etynkowski Grzegorz
Pantkowski Henryk
Kliś Jarosław
Małecki Mirosław

Sąd Koleżeński:
Rucki Piotr
Gadziński Ryszard
Siewierz Andrzej
Ujma Janusz

Nowy Prezes Federacji, Pan Jan Szumiał, widzi nastepujące perspektywy działań nowego Zarządu PFSSK:

Nowy Zarząd PFSSK planuje w swych działaniach rozszerzać współpracę ze wszystkimi organizacjami branżowymi związanymi ze szkoleniem oraz ukierunkowanymi na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach i jakość szkolenia. Chcemy organizować i współorganizować wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, nie tylko dla obecnej kadry szkoleniowej, ale również dla przyszłych szkoleniowców. Włączać się we wszelakie akcje propagujące bezpieczeństwo, także dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Chcemy brać udział w spotkaniach komisji sejmowych zajmujących się transportem drogowym i reprezentować  środowisko szkoleniowe w negocjacjach z władzami ministerialnymi i rządowymi dla poprawy jakości szkolenia w dobrze pojętym interesie szkolących.
Stawiamy na młodsze pokolenie. Chcemy młodych zachęcić do włączania się w nasze działania, aby w przyszłości przekazać im stery w organizacjach branżowych.

Członkowie SOSK życzą, aby tak nakreślone zamierzenia zostały zrealizowane.