Spotkanie 18.11.21 – dodatkowe ważne informacje

W nawiązaniu do zaplanowanego na dzień 18.11.2021 r otwartego spotkania środowiska szkoleniowego Warszawy i okolic, które rozpocznie się o godzinie 9.00  w siedzibie PIGOSK w Piastowie przy ul. Piotra Skargi 1, informujemy iż zaproszenie na spotkanie przyjęli: Dyrektor ITS, Dyrektor WORD Warszawa, Dyrektor BAiSO,  i Naczelnik Wydziału Nadzoru, Kontroli i Rejestracji Pojazdów m. st. Warszawy, Dyrektor pionu produktów i usług identyfikacyjnych PWPW oraz Dyrektor Departamentu Transportu MI.

W związku z pandemią, w spotkaniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby zaszczepione  przeciwko SARS-CoV-2. Jednocześnie organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania informacyjnego w przypadku lockdownu lub drastycznego zaostrzenia pandemii.

Planowana ilość uczestników spotkania to max. 75 osób, dlatego prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu do dnia 12.11.2021. Zgłoszenia proszę przesyłać e-mailowo na adres: jan.szumial@sosk.waw.pl. O udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przesyłanie do dnia 14.11. 2021, na podane adresy mailowe, nurtujących Państwa pytań do osób reprezentujących wymienione powyżej instytucje. Zebrane pytania przekażemy w/w osobom, aby mogły przygotować się do szczegółowych odpowiedzi na interesujące Państwa zagadnienia.

Jan Szumiał Prezes SOSK Warszawa