Zebranie członków SOSK 7.04.20, otwarte dla warszawskiego środowiska szkoleniowego.

Szanowni Państwo

Zarząd Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie zaprasza na zebranie członków Stowarzyszenia dn. 07 kwietnia 2020 w godz. 10.00-14.00. Zebranie odbędzie się w Sali konferencyjnej Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 80. Zebranie poświęcone będzie omówieniu zmian w prawie o ruchu drogowym dotyczących pieszych, skrzyżowań o ruchu okrężnym i jeździe na tzw. suwak oraz relacji z obrad PFSSK i PIGOSK. Zarząd przedstawi także propozycje prac i działań w najbliższym okresie.

Zaproszeni goście:

  • Przedstawiciel WRD KS policji – omówi stosowanie zmian w PoRD
  • Adam Smuniewski – Dyr. Handlowy E-kierowca – omówi nowoczesne narzędzia dla OSK i powstanie pierwszej internetowej telewizji dla naszej branży Szkoła Jazdy TV  .
  • Przedstawiciel HYUNDAI – omówi ofertę samochodów do nauki jazdy dla OSK.
  • Przedstawiciel ITS  omówi wyniki z badań przeprowadzonych przez Instytut dotyczące relacji piesi – kierowcy oraz wynikające z nich wnioski.
  • Jan Szumiał _Prezes SOSK omówi statystyczne porównanie zdawalność na egzaminach państwowych prawa jazdy w WORD Warszawa na tle wyników w innych WORD-ach, a także zrelacjonuje przebieg i podjęte decyzje na corocznych Walnych Zgromadzeniach PFSSK i PIGOSK.

Ponieważ zebranie odbędzie się w okresie przedświątecznym, będzie miało częściowo charakter świąteczny i wzorem ubiegłego roku prosimy w miarę możliwości o przyniesienie ze sobą skromnego poczęstunku.

W zebraniu mogą brać udział także osoby niezrzeszone.

Za Zarząd:

Jan Szumiał – Prezes