Jeśli chcesz wiedzieć i umieć więcej w zakresie udzielania pomocy przedmedycznej zapraszamy na kursy BLS-AED i Urazowy

SOSK jako współorganizator wraz z Fundacją Prometeusz programu „Pięć złotych minut – z nami bezpieczniej” informuje, iż są jeszcze wolne miejsca na kursach BLS-AED i Urazowym, odbywających się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 przy ul. Bartniczej 2.

Są miejsca na dwa kursy BLS-AED w dniach 28.09.19 i 5.10.19 oraz trzy kursy urazowe w dniach 12.10, 19.10, 26.10.19. Należy wybrać termin jednego z kursów BLS-AED, a potem termin jednego z kursów Urazowych. Kurs Urazowy można odbyć pod warunkiem wcześniejszego uczestnictwa w kursie BLS-AED.

Kurs BLS-AED (Kurs BLS /Basic Life Support/ i AED /Automated External Defibrillation/ jest certyfikowanym kursem European Resuscitation Council /ERC/ i Polskiej Rady Resuscytacji)  podczas którego otrzymujemy wiedzę i kształcimy umiejętności zgodne z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji niezbędne w sytuacji bycia świadkiem zdarzenia w którym doszło do zagrożenia dla ludzkiego życia.

Kurs urazowy jest poszerzeniem wiedzy i umiejętności nabytych na kursach BLS-AED i obejmuje: resuscytację dzieci, zranienia, złamania, poparzenia, wypadek samochodowy.

Chętnych do udziału w kursach prosimy o zgłaszanie się do piątku 27.09.19 pod adres m.krzysztoporska@fundacjaprometeusz.pl

ZAPRASZAMY i zapewniamy, że na te kursy nie szkoda czasu!