„Offroadowy piknik instruktorów” – Zaproszenie

Szanowne Grono Instruktorskie

Nauczyciele jazdy mają niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego i zasługują, by ich trud  zauważyć i docenić.
 Dzień 7 sierpnia jest okazją do refleksji nad misją instruktora nauki jazdy.

W dniu 7 sierpnia 2018 r. odbyło się forum Polskich instruktorów nauki jazdy w którym wzięło udział 15 przedstawicieli organizacji i instytucji związanych ze szkoleniem i bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Podczas odbywającego się forum uczestnicy jednogłośnie uznali 7 sierpnia za swoje święto : „ Dzień Instruktora Nauki Jazdy.

( treści zasięgnięte z apelu z dn. 7 sierpnia 2018 roku do Marszałka Senatu RP podpisanego przez osoby uczestniczące w forum)

Zarząd Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie zaprasza Państwa do wspólnego świętowania Dnia Instruktora Nauki i Techniki Jazdy organizowanego przez SOSK Warszawa w formie spotkania integracyjnego połączonego z Off Roadem.

Termin spotkania 7 sierpnia 2023 r. – planowany program imprezy:

11.00 – zbiórka na parkingu na terenie Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 przy ul. Bartniczej 2.

11.30- przejazd oznakowanymi pojazdami szkoleniowymi w zwartym szyku do Drive Position w Sękocinie przy ul. Granicznej 15 gdzie odbędzie się Off Road (jazda samochodami terenowymi po torze offroadowym)

Ok. 13.00 rozpocznie się spotkanie integracyjne przy ognisku.

Do wspólnego świętowania zapraszamy zarówno instruktorów, właścicieli OSK, jak również przedstawicieli urzędów i instytucji współpracujących ze środowiskiem szkoleniowym.

W trakcie imprezy możliwość skorzystania z toru gokartowego.

Serdecznie zapraszamy

Jan Szumiał Prezes Zarządu SOSK w Warszawie

Dane kontaktowe do zgłoszenia chęci udziału w imprezie i uzyskania dodatkowych informacji o warunkach uczestnictwa dla osób niezrzeszonych – jan.szumial@gmail.com; tel. 602616877