Spotkanie przedświąteczno-samokształceniowe 11.04.19

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia na spotkanie przedświąteczne  połączone ze spotkaniem Zespołu Samokształceniowego SOSK.

Spotkanie odbędzie się dnia 11.04.2019 (czwartek) w ośrodku Bis Auto-Top przy ul. Odlewniczej 7. Początek spotkania godz. 10.00.

Poczęstunek podczas spotkania będzie składał się z potraw i produktów przyniesionych przez jego uczestników(w miarę możliwości). Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednocześnie, w związku z uchwałą Zarządu SOSK o włączeniu się w organizację konkursu dla szkół podstawowych: Pięć złotych minut – z nami bezpieczniej, zwracamy się z prośbą do wszystkich członków SOSK o wyrażenie poparcia dla tej społecznej inicjatywy. Aby to zrobić wystarczy  wejść na stronę PZU Pomoc to moc (adres poniżej) i kliknąć w zamieszczone tam serduszko z napisem POPIERAM.  Fundacja Prometeusz, współorganizator konkursu, zgłosił nasz projekt do konkursu PZU  celem pozyskania środków na jego realizację. Im większa liczba osób wspierających tym większe szanse na uzyskanie dotacji z PZU. Poparcie dla inicjatywy możemy zgłaszać do 10.04.19.

 

 

https://pomoctomoc.pzu.pl/node/885

 

Zarząd SOSK